7 gru 2021

Kolejny sezon Emily in Paris już w drodze. Ashley Park, Lucas Bravo i Lily Collins są tutaj, aby pokazać, jak wyglądają.

"Emily In Paris" to hit Netflixa na 2020 rok. Pozytywne recenzje serialu podkreślają znakomitą obsadę aktorską, w tym Lucasa Bravo, Ashley Park i Lily Collins. Jaki styl butów noszą główni bohaterowie na co dzień do występów? Sprawdź: https://spokeo.pl/

Połączenie pięknych widoków Paryża i romantyczno-komediowej fabuły to przepis na sukces. Serial okazał się ogromnym sukcesem i w drugiej połowie roku pojawi się jego sequel.

"Emily in Paris": O czym jest ten serial?

To amerykańsko-francuska produkcja Netlixa. Jest to historia Emily, amerykańskiej aktorki, w którą wciela się Lily Collins. Przeprowadza się ona do Paryża po tym, jak jej firma przejmuje Savoir, luksusową francuską agencję marketingową. Główna bohaterka ma za zadanie stworzyć strategię marketingu internetowego dla firmy. Nowe życie Emily jest pełne dziwnych przygód, nowych przyjaciół, a czasem dziwnych relacji ze współpracownikami. Musi również podążać za swoją miłością. Serial miał premierę w październiku 2020 roku. Został odnowiony po miesiącu ze względu na pozytywny odbiór.

Zobacz także: Plotki

Kiedy pojawi się drugi sezon Emily in Paris?

Premiera została ustalona na 22 grudnia 2021 roku. Będzie on opowiadał o dalszych przygodach Emily, ale tym razem już osiadłej w Paryżu. Mimo pozornej akceptacji paryskiej kultury, zaskoczy ją francuski styl życia. Bohaterka po zawirowaniach w związku postanawia skupić się na pracy. To jeszcze bardziej skomplikuje sytuację. Będzie też uczęszczać na lekcje francuskiego, gdzie pozna mężczyznę w bardzo podobnej do niej sytuacji. Z opisu serialu na Netflixie wynika, że tajemniczy kolega będzie ją zarówno intrygował, jak i mocno irytował.

"Emily in Paris"- aktorzy

W nadchodzącym sezonie "Emily In Paris" pojawi się Lily Collins. Młodej aktorce od pierwszego sezonu towarzyszyć będą jej przyjaciele, m.in. Ashley Park, która gra Mindy Chen oraz Lucas Bravo, który wciela się w serialowego Gabriela, atrakcyjnego sąsiada Ameryki. W obsadzie znajdzie się również Sylvie Grateux (Filipina Leroy Beaulieu), twarda francuska szefowa Savoir oraz para komediowych współpracowników, czyli Julien i Luc (Bruno Gouery).

Jakie buty noszą ...?

W "Emily In Paris" było wiele scen, w których buty głównej bohaterki wyróżniały się przed kamerą. Więcej na ten temat można przeczytać na naszym blogu. Jakie buty noszą gwiazdy na co dzień?

Jak świadczą stylizacje na zdjęciach Lily Collins na Instagramie, styl Lily Collins nie zawsze jest taki sam jak słodkiej Emily. Lily sparowała powyższą sukienkę z kowbojskimi butami i prostą, jednobarwną sukienką. To stylowy, a zarazem elegancki wybór.

Więcej na: https://spokeo.pl/plotki

Zobacz również

Komentarze (0)