14 maj 2021

Spodnie skórzane: co kupić i w co się ubrać

Jakie są zalety spodni skórzanych? Wzbogacają wizerunek, nie zależą od trendów i są trwałe. I można je łatwo łączyć z wszystkim, od jedwabnych koszul po marynarki. Sprawdź promocje na spodnie ze skóry w Takko.

SKÓRZANE SPODNIE + KURTKA.

Po niesławie skórzanych legginsów, skórzane spodnie przez długi czas pozostawały na modowych peryferiach. Ale sytuacja się zmienia. Dziś spodnie nie muszą być koniecznie obcisłe - to jedno. A dwa - nie może być sprzeczny z biurowym dress codem. Zestawiaj je z marynarkami, dodaj golf lub t-shirt i noś z botkami za kostkę, trampkami lub surowymi kozakami.

SPODNIE SKÓRZANE + KOZAKI

Hipertrend dla totalnie skórzanych spodni przekupuje możliwością wyglądania rockin' cool. Na przykład to połączenie skórzanych spodni i kozaków z lookbooka Magdy Butrym niesie w sobie ducha pewności siebie i buntu. Jeśli nie chcesz popadać w skrajności, połącz spodnie z czymś kobiecym, na przykład z inspirowaną bielizną jedwabną bluzką.

SKÓRZANE SPODNIE + JEDWABNA KOSZULA

Przyciągające wzrok kombinacje często opierają się na kontrastujących fakturach. Zgodnie z tą zasadą, skórzane spodnie można łączyć z jedwabnymi koszulami i bluzkami. Aby nie przesadzić z ilością biżuterii, nie noś jej zbyt wiele.

SKÓRZANE SPODNIE + SWETER

Kolejny pomysł na prosty wizerunek ze skórzanymi spodniami - w swobodnych skórzanych spodniach i przytulnym swetrze można iść nawet do biura. Podpowiedź, jakie buty wybrać, znajdziesz w lookbookach skandynawskich marek Arket i Toteme: taki zestaw łatwo dopasujesz do sznurowanych trampek i botków za kostkę.

SKÓRZANE SPODNIE + SKÓRZANA KOSZULA

Wizerunek z odzieży skórzanej okazuje się sam w sobie akcpetacyjny i nie wymaga dodatków. Jeśli chcesz urozmaicenia, możesz tworzyć warstwowe obrazy z koszulą, wrzucając ją na wierzch t-shirtów, golfów i cienkich swetrów. Im bardziej neutralny jest kolor skórzanych spodni i koszuli, tym więcej kombinacji możesz wymyślić w przyszłości.

Zobacz również

Komentarze (0)